Мілітаристські російські фільми в Україні – під забороною

  2 Квiтня, 2015 12:12
  Президент підписав закон, ухвалений парламентом 5 лютого, про заборону російських фільмів і серіалів, які пропагують діяльність силових органів РФ.

  Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України", - повідомляється на сайті Верховної Ради України.

  Закон із підписом Президента 2 квітня надійшов до парламенту.

  Нагадаємо, 5 лютого 2015 року парламент ухвалив цей закон, яким забороняється розповсюдження в Україні фільмів російського виробництва, які пропагують діяльність правоохоронних органів та інших військових чи силових формувань РФ. Однак була прийнята поправка, що заборона не розповсюджується на фільми, вироблені до 1 січня 2014 року, відколи почалась російська агресія проти України.

  Фільми, заборонені цим законом, не зможуть отримати прокатних посвідчень, а вже наявні мають бути анульовані. За показ заборонених фільмів передбачено штраф у розмірі від 10 до 50 мінімальних заробітних плат. Проте штрафувати телеканали почнуть лише через 60 днів після набуття законом чинності. 

  Теги : Росія заборона Президент закон фільми
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів