Митрополит Онуфрій пояснив, чому не вшанував Героїв України

  9 Травня, 2015 19:56
  Представники УПЦ МП, не вставши на вшанування Героїв України, таким чином протестували проти "війни як явища".

  Глава Української Православної Церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій пояснив ЗМІ, чому він не встав під час урочистого засідання Верховної Ради 8 травня, коли Президент зачитував імена Героїв України.

  У своєму коментарі Онуфрій назвав це знаком протесту проти "війни як явища", повідомляє Центр інформації УПЦ.

  "Дійсно, коли Президент говорив у своїй промові про війну на Донбаській землі і про героїв, які відзначилися там, в тому воєнному конфлікті, ми не встали. І це було не знаком зневаги до героїв України. Ми шануємо, поважаємо цих людей. Це люди, які сподобилися великої честі - такої високої державної нагороди, і ця нагорода їм дана за те, що вони ризикували своїм життям, а деякі – віддали своє життя за це. Ми ще раз висловлюємо цим людям свою велику шану і повагу", - наголосив митрополит.

  Водночас він додав, що це був знак протесту проти війни як явища. "Ми не хочемо, щоб війна продовжувалася на нашій землі. Ми не хочемо, щоб люди вбивали один одного. Ми хочемо миру, і щоб на нашій землі було Боже благословення", - зазначив Онуфрій.

  Нагадаємо, вчора на урочистому засіданні Верховної Ради Порошенко назвав кількість загиблих бійців під час АТО, героїв вшанували хвилиною мовчання. Також Президент відзначив Героїв України, які отримали це звання під час антитерористичної операції. Проте коли він зачитував їх імена, представники УПЦ МП не піднялися на знак вшанування.   Теги : УПЦ МП Онуфрій вшанування Герої України
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів