Мітинг Профспілок - "один із дзвіночків до влади". Фоторепортаж

  27 Травня, 2015 11:35
  Учасники акції протесту скаржились на те, що працюють за безцінь, а нинішні тарифи їх пускають за межу жебрацтва. Якщо ж влада їх не почує – пообіцяли більш радикальні заходи.
  Жінка вимагає відставки влади, яка не виконала жодних вимог Майдану.
  Фото: UA1
  Жінка вимагає відставки влади, яка не виконала жодних вимог Майдану.

  Під будинком уряду пройшла мирна акція протесту українських профспілок з вимогами підвищення зарплат і пенсій, а також зниження тарифів.

  Як передає кореспондент UA1, на акцію зібралося трохи більше ста людей, хоча анонсувалось про участь понад 1500 осіб. Серед учасників були представники профспілок Києва та виробничої сфери: металурги і авіабудівельники.

  За порядком слідкував кордон правоохоронців (близько 15 осіб), які огородили барикадами підхід до будівлі Кабміну та пускали урядовців за пропусками. Проте акція пройшла мирно та без сутичок з міліцією.

  Наш кореспондент поспілкувався з учасниками протесту. Так, один із представників київського ювелірного заводу "Изумруд" Ніна Ніколаєва (гранувальник алмазів) розповіла, що важко працює майже за безцінь і дуже хоче отримувати достойну оплату за свою роботу. Вона висловила сподівання, що уряд дослухається до їхніх вимог, інакше будуть повторні акції.

  Також мітингувальники, окрім низьких зарплат, скаржились на високі тарифи, які мають антисоціальний характер. Одна з вимог – "щоб жилося хоча б трохи краще".

  Голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, який теж був на акції протесту, у коментарі UA1 заявив, що "цей мітинг – один із дзвіночків до влади". "Замість Майдану давайте сядемо за круглий стіл та визначимо, як люди мають жити, і що народ не можна пускати за межу жебрацтва" – відзначив Волинець.

  Він додав, що за півроку намагалися закрити 34% шахт і при цьому не створювалось жодного робочого місця. "Якщо нас не почують – то ми вийдемо 3 і 10 червня, якщо не вдасться домовитись – вдамось до більш радикальних заходів" – заявив Волинець.

  Теги : уряд мітинг фото профспілки акція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів