Мін’юст визнав незаконність дій щодо виключення "ЖЛ" з Держреєстру

  6 Сiчня, 2016 15:29
  Власник житомирської кондфабрики "ЖЛ" отримав відповідь Міністерства юстиції, якою підтверджується порушення закону посадовими особами, причетними до рейдерської схеми.

  Голова наглядової ради Товариства з додатковою відповідальністю "ЖЛ" Ігор Бойко у відповідь на свій запит отримав від Міністерства юстиції листа, підписаного заступником міністра Оксаною Іванченко, у якому йдеться про ряд порушень, здійснених з метою незаконного захоплення підприємства.

  Зокрема, в документі, який потрапив у розпорядження UA1, роз’яснюються причини, на підставі яких визнано протизаконними реєстраційні дії  щодо виключення ТДВ "ЖЛ" з Державного реєстру юридичних осіб. А саме, зазначені зміни було внесено до Держреєстру на підставі судового рішення, яке на момент таких реєстраційних дій не набуло чинності.

  Міністерство також вказує на інші порушення законодавства Головним територіальним управлінням юстиції в Житомирській області та зобов'язується притягнути винних до відповідальності.

  Нагадаємо, житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" зазнає рейдерських атак з листопада минулого року. На новорічні свята конфлікт досяг кульмінаційної точки, коли підприємство було захоплено озброєними "тітушками". 

  Теги : Мін’юст реєстр рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів