Мін`юст роздавав долари перехожим на вулиці

  25 Серпня, 2016 16:14
  Активісти роздавали гроші з "рейдерської каси" міністра юстиції Павла Петренка.

  Сьогодні під будівлею Міністерства юстиції роздавали папірці у вигляді доларів. Таким чином співробітники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" намагались привернути увагу до проблеми рейдерства в Україні. Вони наголошують, що й сам міністр Петренко, і його заступник Павло Мороз причетні до низки рейдерських захоплень.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.   

  Як кажуть активісти, гроші з "чорної рейдерської каси" міністра юстиції Павла Петренка. Саме його працівники фабрики звинувачують у допомозі рейдерам під час захоплення їхнього підприємства. Кондитерська фабрика в Житомирі була захоплена за сприяння Мін`юсту в грудні 2015 року. До сьогодні фабрика не працює, без роботи залишилось понад 2000 працівників.

  Символічно, що саме цього дня під керівництвом Петренка в Мін`юсті відбувався Антирейдерський експертний круглий стіл. При цьому на заході не було ані громадських активістів, ані експертів з протистояння рейдерам. Коло журналістів, яких допустили до цього закритого заходу, також було обмеженим.

  "Пустили не всіх журналістів, лише тих, в кого прес-служба міністра замовляє проплачені матеріали. Міністр боїться незручних питань про його участь у рейдерських захопленнях. Громадських активістів також не пустили – занадто багато знають секретів Петренка", – прокоментував ситуацію Денис Долинський, один із співвласників кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Нагадаємо, раніше Єврокомісія у спеціальному листі заявила про неприпустимість таких протизаконних дій, як злочинне захоплення кондитерської фабрики в Житомирі, здійснене за підтримки владних органів. 

  Теги : Мін’юст Павло Петренко акції протесту рейдерське захоплення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів