Мін'юст порушив закон та переписав чуже майно на рейдерів

  18 Липня, 2016 18:20
  Комісія Мін`юсту грубо порушила українське законодавство, переписавши майно Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" на рейдерів.

  Комісія Мін`юсту з розгляду скарг у сфері державної реєстрації, очолювана заступником міністра юстиції Павлом Морозом, винесла протизаконне рішення, вигідне рейдерам, попри рішення Житомирського апеляційного адмінсуду, яке набуло чинності та яким законними власниками майна Житомирської кондитерської фабрики визнано учасників ТДВ "ЖЛ".

  Таким чином, Мін`юст фактично порушив рішення суду, прийняте на основі українського законодавства "іменем України". Такі дії Міністерства юстиції красномовно демонструють недотримання керівництвом цього відомства законів України.

  Голова комісії замміністра Павло Мороз не зміг чітко відповісти журналістам, на яких підставах очолювана ним комісія порушила закон і фактично віддала майно однієї юридичної особи іншій. Зміни, внесені в реєстр майнових прав на основі рішення комісії, дають можливість рейдерам вільно користуватись чужим майном, що знаходиться на території захопленої ними Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Мороз стверджує, що не бачив рішення суду, яким встановлено законного власника майна кондитерської фабрики. Водночас у юристів фабрики на руках є докази, що Мін’юст отримував копії судового рішення на ім’я Павла Мороза.

  За власною волею чи ні, однак заступник міністра Петренка виявився втягненим у рейдерську схему захоплення кондитерського підприємства. Зазначений факт підтверджує інформацію, яка двома тижнями раніше з’явилася в ЗМІ. Низка видань повідомили, що комісія, очолювана Морозом, виконує замовлення рейдерів.

  Згідно з оприлюдненою інформацією, комісія приймає потрібні рішення на замовлення зацікавлених осіб. Як стверджують ЗМІ, за вирішення невеличких питань ціна стартує від 10 тис. доларів, а за допомогу в рейдерстві крупних промислових об’єктів платять від півмільйона до декількох мільйонів доларів.

  Журналісти стверджують, що гроші до Мін’юсту передаються через юридичну фірму, яку очолює колишній однокурсник міністра Петренка, Андрій Довбенко. Оформляються такі транзакції як юридичні послуги компанії  "Андреас Неоклеус енд Ко". Насправді ж йдеться про плату за внесення нових даних в Держреєстр майнових прав, реєстр юридичних осіб або за відміну якоїсь реєстраційної дії.

  Сам Павло Мороз називає зазначену інформацію брудною інформаційною компанією проти Мін`юсту. Однак пояснити, чому було порушено законодавство та ухвалено рішення, яке суперечить рішенню суду щодо майна Житомирської кондфабрики, заступник міністра юстиції не в змозі.  Теги : корупція Мін’юст Павло Петренко реєстр «ЖЛ» рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів