Мін'юст планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар

  13 Червня, 2018 21:17
  Міністерство юстиції має намір легалізувати цивільні шлюби для пар як різностатевих, так і одностатевих.

  Міністерство юстиції планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар.

  Про це під час круглого столу в офісі омбудсмана заявив гендиректор з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту Владислав Власюк, повідомляє Центр інформації про права людини.

  "У плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини залишиться запровадження в Україні цивільних партнерств. Цей захід сформульований як "легалізація зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння, наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера", – йдеться в заяві.

  При цьому зауважується: за словами правозахисника ЛГБТ-центру "Наш світ" Андрія Кравчука, вирішення питання цивільних шлюбів "демонструє відданість принципам сучасної ліберальної демократії, що, зокрема, полягає у рівному захисті прав людини, незалежно від будь-яких ознак".

  "Без легалізації цивільного партнерства невирішуваними лишаються питання спільного майна, яке люди набули за час спільного проживання, прав розпоряджатись банківськими рахунками, відвідування у лікарнях чи в’язницях, не свідчити проти свого партнера", – підкреслив Кравчук.

  Нагадаємоміністра Петренка викрили в брехні щодо його елітного відпочинку в Туреччині.

  Теги : міністерство юстиції ЛГБТ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів