Мін’юст: місію ООН не пустили до управлінь СБУ через росіянина в її складі

  26 Травня, 2016 16:04
  Делегація ООН напередодні заявила про призупинення візиту до України через неможливість виконати його програму повною мірою.

  Служба безпеки України не допустила делегацію підкомітету ООН із запобігання катуванням до двох своїх управлінь через присутність в її складі росіянина.

  Про це заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова, передає УНІАН.

  За її словами, делегація ООН відвідала в Україні усі заплановані пенітенціарні установи, але позапланову перевірку управлінь СБУ в Маріуполі та Краматорську представники спецслужби не дозволили провести.

  "У них була інформація, що, можливо, в цих управліннях утримуються люди. Їх туди не пустили. Наскільки мені відомо, членом даної моніторингової місії був член Російської Федерації", – сказала Севастьянова.

  Вона додала, що під час зустрічі представників делегації ООН та працівників СБУ в четвер планується обговорити це питання, щоб місія змогла продовжити працювати в Україні.

  Нагадаємо, 25 травня делегація підкомітету ООН із запобігання катуванням перервала свій візит до України, бо її не допустили до місць, де, за її підозрою, працівники спецслужби можуть незаконно утримувати людей.

  Теги : ООН СБУ Мін’юст Наталія Севостьянова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів