Мін'юст готує продаж Лук'янівського СІЗО

  27 Червня, 2016 12:28
  Покупець Лук'янівського СІЗО повинен буде збудувати новий ізолятор за межами Києва чи у віддалених районах міста.

  Мін'юст має намір продати Лук'янівське СІЗО на засадах державно-приватного партнерства.

  Про це заявила заступник міністра Наталія Севостьянова, підкресливши, що "в рамках такого партнерства приватний інвестор має збудувати новий пенітенціарний комплекс на виділеній для цього ділянці за межами Києва чи у віддалених районах міста", повідомляє Deutsche Welle.

  "Після завершення будівництва та перенесення Лук'янівського СІЗО у новий комплекс за містом, такий приватний інвестор отримав би у приватну власність земельну ділянку та нерухоме майно, що знаходиться на ній, у рахунок погашення заборгованості за витрачені кошти для будівництва нового СІЗО", – пояснила Севостьянова.

  Вона зазначила: наразі готується оцінка майнового комплексу Лук'янівського СІЗО та земельної ділянки під ним незалежним міжнародним оцінювальником, висновок якого буде визнаний західними банками.

  Крім того, за словами Севостьянової, "Мін'юст також шукає проект побудови пенітенціарного закладу, який був успішно реалізований і запущений в експлуатацію протягом останніх 10 років у країнах ЄС, аби аналогічний проект можна було відтворити і в Україні".

  При цьому заступник міністра підкреслила: "Наразі не відомо, на яких умовах інвестор отримає землю та комплекс будівель СІЗО і чи дозволять йому знести їх – поки Мін'юст чекає на висновок міністерства культури про історичну цінність будівель СІЗО".

  Разом з тим, вона наголосила: якщо проект із продажу СІЗО спрацює у Києві, подібне приватно-державне партнерство для винесення СІЗО за межі міста спробують повторити у Львові та Харкові.

  НагадаємоРФ передасть Україні частину в’язнів із Сімферополя.

  Теги : Харків Київ львів Міністерство культури міністерство юстиції Наталія Севостьянова Лук'янівське СІЗО
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів