Міносвіти проведе додаткове ЗНО для абітурієнтів з окупованого Криму

  30 Травня, 2016 17:07
  На прохання Мустафи Джемілєва для кримських випускників організують спеціальну сесію.

  Додаткова сесія, в рамках якої абітурієнти з Криму зможуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), відбудеться на початку липня.

  Про це заявила на прес-конференції міністр освіти і науки Лілія Гриневич, повідомляє кореспондент UA1.

  «До нас звернувся із запитом народний депутат Мустафа Джемілєв, з приводу проблеми абітурієнтів з окупованого Криму і техніки складання для них ЗНО. Складання «единого государственного экзамена» на території РФ завершується 30 червня. У зв’язку з цим ці діти не мають можливості виїхати на територію України, щоб тут скласти зовнішнє незалежне оцінювання», – сказала Гриневич.

  За її словами, для абітурієнтів, які не змогли виїхати з анексованого Криму для складання ЗНО, з 4 по 12 липня буде проведено додаткову, спеціально для них організовану сесію.

  Гриневич підкреслила, що учні, які мають намір скласти ЗНО в рамках додаткової сесії, повинні до 20 червня повідомити про це в регіональні центри оцінювання якості освіти.

  Зазначимо, цьогорічні сертифікати ЗНО можна буде використовувати протягом чотирьох років. Раніше сертифікат був дійсний лише впродовж поточної вступної кампанії.

  Теги : Крим РФ Зовнішнє незалежне оцінювання Мустафа Джемілєв Гриневич
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів