Міносвіти надало ГПУ всі наявні докази по Табачнику - заява

  26 Травня, 2015 09:34
  Освітнє відомство обурене заявою ГПУ щодо "неспівпраці" у справі Табачника. Усі наявні матеріали МОН передало слідству що восени 2014 року.

  У Міністерстві освіти і науки України спростували розповсюджену в ЗМІ заяву, що нібито МОН не співпрацює з ГПУ у розслідуванні діяльності екс-міністра освіти Дмитра Табачника. У відомстві заявили, що вся наявна доказова база була передана до ГПУ.

  Мова йде про інтерв’ю заступника начальника Головного слідчого управління, начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ Горбатюка С. В., який заявляв, що "немає допомоги від Міністерства освіти", яке нібито не знаходить жодних порушень.

  Однак МОН підтвердив недостовірність такої інформації тим, що ще у листопаді 2014 року ГПУ вилучила в Міністерства і долучила до матеріалів досудового розслідування ряд документів, які стосуються майнових питань. Зокрема, було вилучено 32 документи на 185 аркушах.

  Таким чином, ГПУ отримала необхідну доказову базу, наявну в Міносвіти, ще восени минулого року, - зазначають у відомстві. Також у МОН додали, що вся документація була надана добровільно і без зволікань. Ніяких офіційних зауважень з боку ГПУ не надходило.

  "Міністерство, починаючи з березня 2014 року, неодноразово ініціювало розслідування діяльності Дмитра Табачника, звертаючись до ГПУ, СБУ і МВС, і надаючи всі необхідні документи в межах компетенції", - зазначили в прес-службі Міносвіти.

  Теги : ГПУ Міносвіти докази Дмитро Табачник
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів