Міноборони змінить підходи до харчування армії - Полторак

  30 Сiчня, 2016 14:36
  Глава Міноборони заявив, що радянські підходи до харчування особового складу ЗСУ – застарілі та мають бути змінені.
  Фото з відкритих джерел

  У 2016 році Міноборони планує змінити підходи до харчування української армії та забезпечення її якісними продуктами. 

  Про це сьогодні за підсумками робочої зустрічі з керівниками компаній-постачальників послуг з харчування військовослужбовців ЗСУ заявив глава Міноборони Степан Полторак. 

  "У 2016 році ми плануємо змінити підходи до харчування української армії: основні наші зусилля мають бути направлені на забезпечення воїнів якісними продуктами. Підходи, що збереглися ще від радянських часів, мають бути змінені", - йдеться в заяві.

  Разом з тим, він зазначив: "На жаль, дехто із постачальників, яким не подобаються зміни, лобіює свої інтереси через народних депутатів та заангажовані ЗМІ. Такий підхід вважаю неприпустимим".

  Також Полторак повідомив про ухвалення рішення щодо створення Програми розвитку взаємовідносин із фірмами-постачальниками: "У спільному обговоренні мають бути вирішені проблемні питання та проведені відкриті електронні торги за участю представників засобів масової інформації".

  Крім того, Полторак повідомив, що вже наступного тижня у зону проведення АТО, а також у пункти постійної дислокації підрозділів будуть направлені мобільні робочі групи, до складу яких увійдуть фахівці ВСП, тилу ЗСУ та фірм-постачальників, які перевірять процес приготування їжі бійцям та санітарні норми, якість та асортимент продуктів, які доставляються бійцям.

  Теги : Міноборони ЗСУ Полторак харчування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів