Міноборони приховує незаконне здавання в оренду державних земельних ділянок

  18 Вересня, 2016 14:54
  До ЗМІ потрапила інформація про приховане здавання в оренду Міністерством оборони землі – під виглядом "технічних майданчиків".

  З листопада 2015 по серпень 2016 року Міноборони здало в приховану оренду – під виглядом технічних майданчиків – 23 державні земельні ділянки, загальною площею 38,27 тис. кв. м.

  Про це, посилаючись на джерело у Фонді держмайна, заявляє в розслідуванні для DT.UA Олег Перетяка, за інформацією якого, "безумовними лідерами у цьому процесі є квартирно-експлуатаційні служби Міноборони у військових містечках Львова, Харкова, Житомира та Дніпропетровська".

  При цьому наголошується: в оренду здається лише асфальтове покриття, яке не може бути об'єктом оренди, а не сама земельну ділянку, вартість якої несумірно вища за вартість технічного майданчика, що  може свідчити або про те, що "військові чиновники, пропонуючи в оренду технічні майданчики, займаються прихованою орендою чужої землі і вчиняють звичайне шахрайство, або посадовці в погонах займаються корупцією, використовуючи службове становище в корисливих цілях".

  "У будь-якому випадку такі дії повинні стати об'єктом уваги правоохоронних органів", – підкреслює Перетяка.

  Як відомоМіноборони підозрюють у втраті 67 млн грн через недбалість.

  Теги : Міноборони Фонд держмайна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів