"Міністра палива ДНР" вбито ще в травні. ГПУ почала розслідування

  10 Листопада, 2015 13:23
  Євген Файницький, про якого нічого не чути з лютого 2015 року, виявився давно мертвим.
  Євген Файницький
  Фото з відкритих джерел
  Євген Файницький

  Колишнього "міністра палива та енергетики ДНР" Євгена Файницького вбили силовики "республіки" через декілька місяців після арешту. Це стало можливим з'ясувати тільки зараз.

  За інформацією прокуратури Донецької області, дон них звернувся брат Файницького, який заявив, що інформація про смерть "посадовця" ДНР замовчується.

  Файницький наприкінці 2014 - початку 2015 рр. був т.зв. "міністром палива та енергетики" ДНР. У лютому 2015 року, згідно інформації ЗМІ, його було затримано представниками "МГБ ДНР", нібито, за шпіонаж.

  У матеріалах, переданих братом Файницького до української прокуратури, є офіційна відповідь т зв. "виконуючого обов'язки генерального прокурора ДНР" Андрія Співака.

  В документі зазначено, що Файницького заарештовано за "проукраинскую, бендеровскую, националистическую позицию".

  Рідні "міністра" згодом отримали підтвердження того, що він помер ще у травні 2015 року. Свідоцтво про смерть Файницького видано РАГСом Мілеровського району Ростовської області РФ, а місцем смерті значиться місто Донецьк Донецької області.

  Що стало причиною смерті, наразі й з'ясовуватимуть у прокуратурі Донецької області. Дані про смерть Файницького внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією за ст. 115 КК України (умисне вбивство).

  Теги : ДНР вбивство євген файницький
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів