Міністр юстиції знову бере участь в рейдерському захопленні

  23 Лютого, 2016 12:17
  Мін’юст готує захоплення одеського санаторію "Лермонтовський".
  Фото з відкритих джерел

  Адміністрації одеського санаторію "Лермонтовський" стало відомо, що 23 лютого Міністерство юстиції готує захоплення здравниці.

  Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на прес-службу санаторію.

  Зазначається: незважаючи на винесене рішення апеляційного суду Одеської області від 26 листопада 2015 року про визнання всіх рішень, винесених попередніми судами, про відчуження нерухомого майна санаторію на користь Міністерства юстиції, недійсними, Мін'юст продовжує спроби заволодіти здравницею, але вже рейдерським шляхом.

  Підкреслюється, що подібна ситуація вже була в листопаді 2015 року - тоді за санаторій і його нинішнє керівництво заступилися воїни АТО, які проходили там безкоштовне лікування, тому представникам Мін'юсту довелося відступити.

  Разом з тим, наголошується: за словами головного лікаря санаторію Дмитра Антипова, "Мін'юст має намір заволодіти здравницею, щоб віддати велику ділянку землі в центрі Одеси, на якому вона розташована, під забудову".

  Як відомо, міністра юстиції Павла Петренка звинувачують в посібництві рейдерським захопленням Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", одеського ринку "7-й кілометр" та Української національної лотереї.

  При цьому скрізь рейдери для захоплення підприємств систематично використовували допомогу державних реєстраторів та управлінь юстиції.

  Наголосимо: після кожної рейдерської атаки з боку жертв звучать не лише звинувачення в бік Петренка, а й ствердження, що міністр особисто віддає розпорядження про незаконні дії в усній формі телефоном.

  Теги : Павло Петренко Одеса міністерство юстиції рейдерське захоплення «ЖЛ» Українська національна лотерея "7-й кілометр"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів