Міністр юстиції необґрунтовано звинувачує пікетувальників Мін`юсту у продажності

  16 Грудня, 2015 10:12
  Чи вибачиться міністр Петренко перед працівниками фабрики "ЖЛ"?

  Працівники житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" вимагають від міністра юстиції Павла Петренка вибачитися за висунуті раніше звинувачення щодо їхньої непричетності до підприємства та участі в акціях протесту за грошову винагороду, повідомляє кореспондент UA1.

  Житомиряни вже кілька тижнів мітингують під Мін`юстом, намагаючись зупинити спробу рейдерського захоплення фабрики. Однак єдиною реакцією з боку очільника відомства стало звинувачення у тому, що згадані акції протесту є проплаченими, а їх учасники – спеціально найнятими для цього людьми.   Про це міністр юстиції заявив під час публічного звіту про роботу міністерства у відповідь на прохання представників підприємства звернути увагу на ситуацію, що склалася.

  – Я не впевнений, що там люди, які дійсно працюють на фабриці. Я бачив, кого привозили під міністерство юстиції, що за люди, і, умовно кажучи, як їм потім роздавали певні матеріальні блага, – сказав Петренко.

  Працівників житомирської кондитерської фабрики обурила така заява. У ході розслідування, проведеного UA1, вони демонструють персональні перепустки на підприємство, зі знанням справи відповідають на запитання журналістів стосовно характеру своєї роботи та роз’яснюють, чому змушені мерзнути під Мін`юстом:

  – Ми не продажні люди – ми стоїмо за своє.

  – Міністр Петренко жодного разу до нас не вийшов – як він може таке про нас говорити?

  – Проплачених тут немає, тут люди їдуть добиватися за своє місце роботи, за свої права.

  Мітингувальники одностайні в тому, що міністр юстиції має вибачитися за свої слова щодо нещирості їхніх дій. Однак на пропозицію журналістів вийти до людей та дізнатись, хто насправді пікетує міністерство, Павло Петренко відмовився.

  Нагадаємо, житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" з листопада зазнає рейдерських атак, ініційованих народним депутатом Сергієм Пашинським. Підприємство було незаконно виключено з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та переоформлено на ЗАТ "Житомирські ласощі". Керівництво фабрики стверджує, що вказані протиправні дії здійснено за підтримки міністра юстиції України.

  Співробітники фабрики оголосили страйк та вже понад два тижні мітингують під Мін`юстом, намагаючись захистити свої робочі місця.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський житомир акції протесту рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів