Міністр Павло Клімкін прибув на Конгрес кримських татар

  1 Серпня, 2015 10:30
  II Всесвітній конгрес кримських татар зібрав понад 500 делегатів із 12 країн, зокрема з України, США, Канади, Франції, Польщі, Туреччини, Узбекистану та Росії.

  Міністр закордонних справ України бере участь у Конгресі кримських татар, що відбувається наразі у столиці Туреччини - Анкарі.

  У роботі конгресу беруть участь голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв

  Загалом на участь у Конгресі заявлені 180 кримськотатарських організацій. Учасники планують координувати подальших дії в умовах незаконної анексії Криму та загрози знищення кримських татар.

  У матеріалах Конгресу зазначено, що 350 тисяч кримських татар, які повернулись після розпаду Радянського Союзу на батьківщину, знову піддаються тоталітарному тиску.

  Як повідомляє Крим.Реалії, російська влада побачила загрозу в проведенні Конгресу. Російські спецслужби в Криму щодня викликають на допити кримськотатарських активістів. Їм заборонили виїжджати за межі півострова, тому вони записали відеозвернення до гостей і делегатів форуму.

  Теги : Конгрес Павло Клімкін Мустафа Джемілєв туреччина Рефат Чубаров
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів