Мінфін відкрив доступ до інформації про використання держкоштів

  27 Жовтня, 2015 12:17
  26 жовтня був запущений другий модуль проекту "Е-дата".
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Міністерство фінансів України запустило другий модуль проекту "Е-дата" - "службовий кабінет" із відкритим доступом до робочих кабінетів, через які розпорядники й одержувачі бюджетних коштів зобов’язані розкривати інформацію про їх використання.

  Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

  "Вищезгадана інформація, згідно із законом "Про відкритість використання публічних коштів", має бути опублікована не пізніше 4 листопада поточного року. Це, у свою чергу, дасть змогу аналізувати показники обласних і місцевих бюджетів у розрізі використання бюджетних програм", - зазначає Мінфін.

  Згідно з повідомленням, наступний модуль на порталі "Е-дата" стосуватиметься розкриття інформації державними підприємствами та підприємствами з держчасткою у схемі власності.

  Крім того, з 1 січня 2016 року міністерство планує забезпечити доступ до транзакцій не лише державного казначейства, а й усіх даних держбюджету, зокрема щодо комунальних підприємств тощо.

  Як відомо, 16 вересня Мінфін представив офіційний портал "Е-дата", на якому у відкритому доступі розміщується інформація про транзакції на Єдиному казначейському рахунку.

  Теги : держкошти Міністерство фінансів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів