Мінінфраструктури боротиметься проти нелегальних перевізників

  27 Липня, 2016 20:51
  Таксі без ліцензії будуть знаходити та карати.

  Міністерство інфраструктури, Київська міська державна адміністрація, "Укртрансбезпека" та Нацполіція посилять контроль за діяльністю автоперевізників і обіцяють залишити тільки легальних. Про це заявив заступник глави Мінінфраструктури Юрій Лавренюк, повідомляє прес-служба відомства.

  Чиновник розповів, що незабаром всі столичні автостанції найближчим часом пройдуть атестацію, а нелегальних перевізників викорінять зі сфери пасажирських перевезень.

  Міністерство, департамент КМДА, "Укртрансбезпека" та Нацполіція створять спецкомісії для систематичного контролю посадки та висадки пасажирів з місць, які не погоджені з КМДА та на яких не відкрито автостанції. Це зроблять, щоб сфера пасажирських перевезень функціонувала лише на легальному рівні.

  Лавренюк зазначив, що після легалізації всіх пунктів відправлення пасажирів, Мінінфраструктури разом з уповноваженими органами у сфері пасажирських перевезень здійснить дієвий контроль за діяльністю всіх пасажирських перевізників.

  "Після легалізації всіх ключових місць автостанцій будуть проведенні системні рейди по нелегальних перевізниках, які уникатимуть сплати податків, отримання ліцензій та систематичних проведень технічних перевірок транспортних засобів", - заявив посадовець.

  Теги : КМДА Мінінфраструктури Укртрансбезпека Юрій Лавренюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів