Міліція запевняє, що припинила нелегальний видобуток бурштину

  8 Липня, 2015 20:57
  На Житомирщині в рамках 23 відкритих кримінальних проваджень затримані більше 30 правопорушників і вилучено 69 кг бурштину.

  В Управлінні МВС у Житомирській області повідомили, що нелегальний видобуток бурштину в регіоні припинений.

  Так правоохоронці відповіли на журналістський інформаційний запит щодо стану боротьби з незаконним видобутком бурштину у регіоні, передає "Уніан".

  Зокрема, в МВС Житомирщини заявили, що виконали вимоги керівництва держави і Міністерства внутрішніх справ та вжили заходів з протидії незаконному видобутку бурштину на території Житомирської області.

  Також у повідомленні йдеться, що в цьому році вже відкриті 23 кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним видобуванням бурштину. У рамках цих проваджень затримані більше 30 правопорушників, вилучено 69 кг бурштину, 22 мотопомпи, 17 транспортних засобів, дві одиниці зброї.

  В Управлінні МВС зазначили, що мобільні групи міліції цілодобово відпрацьовують уражені території, постійно працюють робочі групи з працівників міліції, СБУ, лісової охорони та екологічної інспекції. На даний час, у результаті всіх прийнятих заходів, незаконне видобування бурштину припинено, запевнили в МВС.

  Нагадаємо, 19 червня на Житомирщині преса, представники влади та міліції викрили містечко нелегальних видобувачів бурштину. 

  Теги : міліція Житомирщина бурштин
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів