Міліція незаконно затримала журналіста під час розгону власників МАФів

  10 Липня, 2015 20:33
  У виданні, де працює журналіст, вважають, що такі дії міліції підпадають під кримінальну статтю "перешкоджання журналістській діяльності".

  Співробітники міліції затримали журналіста інформаційного агентства "Українські новини" Дмитра Перепелицю під час розгону власників МАФів та кава-машин, які штурмували штрафну стоянку у Києві. Про це повідомили у самому виданні.

  Журналіст розповів, що десь о 17:45 міліція зібрала чимало сил для розгону мітингувальників, які виламали ворота і проникли на територію штрафмайданчика. Правоохоронці оточили їх та почали затримувати.

  Також міліціонери затримали і самого журналіста, який знімав подію на планшет, при чому, ніяк не реагували на його слова про те, що він журналіст та виконує свої службові обов'язки згідно з редакційним завданням. Один із міліціянтів забрав у журналіста планшет, двоє інших заламали йому руки за спину.

  Кореспондента відвели до інших затриманих, після чого дозволили йому пред'явити редакційне посвідчення. Через 40 хвилин у кореспондента взяли свідчення та відпустили, однак не повернули редакційний планшет, порадивши звернутись до співробітників патрульної поліції.

  Агентство вже заявило, що вважає такі дії міліції незаконними і такими, що перешкоджають журналістській діяльності (ст. 171 ККУ).  Видання вимагає від МВС провести розслідування незаконного затримання журналіста та покарати винних в інциденті. 

  Теги : затримання мітинг міліція журналіст МАФи
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів