Мілевський не захотів допомогти дітям із зони АТО та пораненим військовим

  9 Жовтня, 2015 17:04
  Футболіст не захотів брати участь в акції, метою якої була допомога дітям із зони АТО та пораненим військовим.

  Колишній нападник київського "Динамо", збірної України, а нині гравець хорватського "Спліта" Артем Мілевський відмовився брати участь у акціях, спрямованих на допомогу українцям, що постраждали в результаті війни на Донбасі.

  Про це в інтерв'ю "Українській правді" розповів колишній хорватський футболіст київського "Арсенала", а нині агент ФІФА та людина, яка допомагає пораненим українським військовослужбовцям і дітям із зони АТО Івіца Піріч.

  Хорватський агент розповів, що коли починав запускати проект з допомоги українським дітям та військовим, то зателефонував Мілевському, який приїхав грати до Хорватії, і запросив того в якості гостя на спілкування з журналістами, але футболіст відмовився.

  "Мілевський сказав, що йому це не цікаво. Просто відмовився прийти. Це не вкладається в голові. Хай він і білорус – але Україна дала йому все, він тут став футболістом, грав за національну збірну! Я так само зобов’язаний Україні – у 2003-2007 роках грав за київський “Арсенал”, заробив, зумів забезпечити себе і свою сім’ю. І потрібно розуміти: коли країна цього гостро потребує, необхідно зробити свій соціальний внесок", – заявив Піріч.

  Теги : АТО волонтери поранені Артем Мілевський Хорватія Івіца Піріч
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів