"Межигір’я" досі не описано - ГПУ

  14 Грудня, 2015 13:15
  Повністю не оцінювалось усе "начиння" резиденції Януковича.

  За майже два роки Генпрокуратура не провела деталізованого опису усього майна на території колишньої резиденції Віктора Януковича "Межигір’я".

  Про це розповів заступник керівника 2-го слідчого відділу ГПУ Олексій Парфенюк у програмі "Схеми", повідомляє "Радіо Свобода".

  Частковий опис майна вже проводився слідчими прокуратури Київської області, але тривав близько двох місяців, та оцінені були лише будівлі. Слідчі не провели оцінку усього, що є всередині будівель: все було сфотографовано, але не пораховано та не оцінено.

  Доречі, у слідчих закралися сумніви щодо справжності відомого "золотого батону". Комендант "Межигір’я" Денис Тарахкотелик розповів, що батон, який показали на фото, хтось привіз у "Межигір’я" як сувенір з Андріївського узвозу уже після втечі Януковича.

  Виявилось, що не порахували і межигірських страусів та домашніх тварин у зоопарку.

  Справу "Межигір’я" все ще не передали до суду, оскільки, за словами очільника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка, ще не надійшла відповідь від Інтерполу щодо оголошення в міжнародний розшук підозрюваних.

  Будівлі "Межигір’я" нині перебувають під арештом суду як речовий доказ.

  НагадаємоГПУ припинила розслідування у справі "Межигір’я" щодо усіх колишніх високопосадовців, а також справи, пов’язані із заволодіння державним майном у великих розмірах. Ці справи мають бути передані до Національного антикорупційного бюро.

  Теги : Межигір’я
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів