Мережу платіжних терміналів 24nonstop підозрюють у співпраці з бойовиками

  28 Жовтня, 2015 17:22
  Зараз 7500 терміналів мережі тимчасово не працюють.
  Фото з відкритих джерел

  Служба безпеки України провела обшуки в офісі компанії "Ай Ті Фінанс", що управляє великою мережею платіжних терміналів під брендом 24nonstop, під час яких було вилучено сервери. У результаті – 7500 терміналів мережі зараз тимчасово не працюють.

  AIN.ua повідомляє, що компанія розіслала партнерам звернення у зв'язку з обшуком.

  "У нас були вилучені сервера. Просимо Вас, без паніки! Поки ми владнаємо це прикре непорозуміння, термінали протягом декількох днів можуть не працювати. Тим, хто не погасив кредит, прохання зробити це найближчим часом. Також у нас переконливе прохання не вимикати термінал фізично протягом декількох днів" – йдеться в зверненні.

  Дозвіл на обшук СБУ отримала 21 жовтня. У рішенні Печерського суду зазначається, що сервери були потрібні СБУ, щоб отримати доступ до інформації про проведені фінансові операції двома фізособами-підприємцями дилерами "Ай Ті Фінанс", які зареєструвались у так званих держорганах сепаратистських республік ДНР і ЛНР та надавали незаконні фінпослуги.

  Також повідомляється, що компанія "Ай Ті Фінанс" не припиняла свою діяльність на території ДНР і ЛНР, надаючи "технічну допомогу в матеріальному збагаченні для фінансової підтримки" ДНР.

  Теги : бойовики СБУ обшук 24nonstop
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів