Мер Житомира: працювати повинно ТДВ "ЖЛ"

  11 Сiчня, 2016 20:28
  Міський голова Житомира Сергій Сухомлин вважає, що житомирська кондитерська фабрика повинна працювати під керівництвом ТДВ "ЖЛ", а не ЗАТ "Житомирські ласощі".
  Міський голова Житомира Сергій Сухомлин
  Міський голова Житомира Сергій Сухомлин

  За ініціативи міської влади Житомира сьогодні в мерії за участі міського голови Сергія Сухомлина зустрілись дві сторони конфлікту навколо Житомирської кондитерської фабрики. Законні власники ТДВ "ЖЛ" змушені були піти на переговори після збройного нападу бандитів.

  Мер Житомира розповів журналістам ключові домовленості, які вдалося досягти сторонам, що представляють ТДВ "ЖЛ" та ЗАТ "Житомирські ласощі", передає кореспондент UA1.  Однією з основних домовленостей Сергій Сухомлин назвав визнання сторонами того, що рішення конфлікту повинно бути винятково в юридичній площині.

  "Не повинна повторитись ситуація з фізичними захопленнями фабрики. Тому до рішення судів обидві сторони будуть дотримуватися роботи у складі робочої групи та виконання меморандуму, який був підписаний" – зазначив міський голова Житомира.

  Сухомлин озвучив свою позицію та позицію облдержадміністрації, що фабрику все-таки має запускати підприємство ТДВ "ЖЛ", адже воно має великий об’єм виробництва.

  "Фабрику в будь-якому разі треба запускати, і для того, щоб у нас 1 500 осіб не залишились на вулиці, необхідно, щоб все-таки фабрику запускало підприємство ТДВ "ЖЛ", тому що воно має дистриб'юторську мережу, рецептури, технологи, торгові марки..." – розповів Сергій Сухомлин.

  Як було домовлено, зарплату працівникам буде виплачувати ТДВ "ЖЛ". Кошти для цього візьмуть зокрема від реалізації готової продукції, адже наразі на складах фабрики лежать товарні запаси на суму близько 100 млн грн.

  За словами мера Житомира, наслідками конфлікту навколо фабрики для міста стало неотримання до міського бюджету за останній місяць 1 млн 200 тисяч гривень. Загалом же бюджети різних рівнів не отримали 2,5 млн грн. Тому місцева влада зацікавлена, щоб фабрика працювала, а люди були працевлаштовані. Мер завив, що об’єми виробництва на фабриці мають дозволити працевлаштувати 1500 людей. Зараз же всі розуміють, що група людей, які представляються як ЗАТ "Житомирські ласощі", найближчим часом не зможе забезпечити такий об’єм виробництва, а відповідно й робочі місця.

  Окремо Сергій Сухомлин прокоментував роботу місцевої поліції під час збройного нападу на Житомирську кондфабрику 30 грудня та 4 січня. Він визнав, що поліція фактично "самоусунулась" у цій ситуації.

  "Це говорить багато про що. Міліція, напевно, просто десь самоусунулася в цій ситуації і зайняла пасивну позицію. Я це визнаю. Але поліція хоча б була присутня, а от прокуратуру взагалі не могли викликати, вони сказали, що це не їхня компетенція і вони не будуть втручатися в цей процес" – наголосив міський голова.

  Теги : житомир «ЖЛ» сергій сухомлин "Житомирські ласощі"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів