"Мегаполіс-Україна" скаржиться на рейдерську атаку

  13 Сiчня, 2016 18:11
  У фірмі стверджують, що під прикриттям громадських активістів, люди в камуфляжі блокують роботу компанії для переділу тютюнового ринку на території України.
  Фото з відкритих джерел

  У тютюновій компанії "Мегаполіс-Україна" стверджують, що вже другу добу відбувається рейдерське захоплення.

  Про це інформує прес-служба компанії.

  У фірмі стверджують, що в Луцьку, Рівному, Ковелі, Тернополі та Львові під прикриттям громадських активістів, люди в камуфляжі блокують роботу компанії, на що немає законних підстав. Мовляв, фірма працює відповідно до українського законодавства, її діяльність прозора та відкрита у фінансовій звітності та документації.

  Також у компанії вважають, що акція замовна - задля переділу тютюнового ринку на теренах України.

  Представники "Мегаполіс-Україна" вже звернулись до правоохоронних органів із заявами про притягнення до відповідальності зловмисників за протиправні дії, які мають на меті дестабілізувати роботу компанії.

  Нагадаємо, про те, що громадські активісти в шести містах України почали блокаду компанії "Мегаполіс", стало відомо напередодні. Таким чином вони хочуть звернути увагу влади на те, що на вітчизняному ринку дистрибуції тютюну працює російський монополіст, власник якого володіє в Росії збройним заводом ім. Дегтярьова, а також є президентом фонду ветеранів ФСБ.

  Кінцева мета акції - внесення "Мегаполісу" до санкційного списку РНБО та відповідна реакція АМКУ.

  Теги : рейдерське захоплення мегаполіс-україна тютюновий ринок
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів