Меджліс Криму: окупаційна влада виправдовує злочини Сталіна

  18 Травня, 2015 20:12
  У річницю депортації кримських татар очільники кримськотатарського народу звинуватили незаконне керівництво Криму в пособництві знищенню історичної пам’яті.

  Коментуючи заборону влади на проведення масових заходів із вшанування пам’яті депортованих у 1944 році та загальну ситуацію із дотриманням прав людини на півострові, Меджліс розмістив на своїй сторінці в Інтернеті звернення до співвітчизників та жителів Криму.

  "Повсюдна заборона проведення кримськими татарами в Криму традиційних траурних мітингів і маніфестацій, присвячених пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, має на меті знищення історичної пам'яті кримських татар, виправдання злочинів сталінізму і комуністичного режиму СРСР, зокрема, заохочення владою публічних дій, спрямованих на возвеличення Сталіна і увічнення його пам'яті в Криму, відповідно, придушення волі кримськотатарського народу у відстоюванні своїх прав у сьогоднішніх умовах." – йдеться у заяві.

  Також повідомляється про готовність кримськотатарського народу й надалі відстоювати свої права, керуючись демократичними та ненасильницькими принципами та використовуючи передбачені міжнародним правом форми і способи такої боротьби.

  Нагадаємо, раніше Верховна Рада України звернулась до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, Парламентської асамблеї ОБСЄ, світових лідерів та всіх членів міжнародного співтовариства щодо засудження порушень прав і свобод кримськотатарського народу.

  Теги : Крим Меджліс депортація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів