МАУ поверне гроші пасажирам за квитки до Росії після 24 жовтня

  29 Вересня, 2015 15:38
  Українська авіакомпанія готова відшкодувати вартість квитка, перебронювати його або ж замінити.
  Фото з відкритих джерел

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" прийняла рішення повернути гроші пасажирам, які купили квитки на рейси до Росії після 24 жовтня, через введення заборони на польоти українських компаній і Росію з 25 жовтня. 

  Про це повідомила прес-секретар МАУ Євгенія Сацька. За її словами, компанія проведе повне повернення вартості перевезення, якщо воно мало початись після 24 жовтня 2015 року.

  Прес-секретар зазначила, що за запитом пасажира МАУ перебронює квитки до або з Росії на більш ранню дату. Окрім того, за бажанням пасажира, у випадку транзитного перевезення з/до РФ через Київ до інших країн МАУ дозволить використати квиток без ділянки Київ – пункт у РФ або у зворотному напрямку. Також дозволятиметься заміна авіаквитка з/до РФ до Києва та у зворотному напрямку на виліт до Києва з Мінська, Риги, Вільнюса або Гельсінкі без доплат.

  Пасажир також може подати запит, і якщо в МАУ буде технічна можливість, авіакомпанія здійснить пересадку пасажира на альтернативні маршрути до/з РФ через інші країни.

  Як повідомлялось, МАУ отримала лист від Росавіації про заборону польотів до російських міст з 25 жовтня.

  Теги : Росія МАУ квитки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів