Матіос: Росія причетна до замаху на експерта з розслідування збитого Боїнга-777

  11 Квiтня, 2016 17:33
  Заступник генпрокурора заявив, що кілер, який стріляв в експерта з розслідування збитого Боїнга-777, отримав замовлення з РФ.

  Україна має намір у травні передати остаточний експертний акт міжнародній слідчій групі з розслідування обставин катастрофи малайзійського рейсу MH17 над Донбасом.

  Про це у під час брифінгу заявив заступник генпрокурора Анатолій Матіос.

  "У травні акт буде підписаний і відданий до міжнародної слідчої групи в Голландію після проведення ще одного дослідження", – йдеться в заяві.

  За словами Матіоса, акт планувалося передати ще минулого року: 23 листопада головний експерт і представник України Олександр Рувін мав виступити з відповідною доповіддю в Гаазі, однак 18 листопада на нього був здійснений замах – по авто експерта відкрили вогонь серед білого дня в Києві.

  "Відсутність Рувіна як голови експертної групи, який має значний експертний досвід на міжнародній арені вплинула на терміни і своєчасність доповіді української сторони і вчасну передачу остаточного звіту, причин і технічних характеристик тих подій, які відбувалися з збитим літаком", – підкреслив Матіом.

  Крім того, заступник генпрокурора наголосив, що кілер, який стріляв у Олександра Рувіна, отримав замовлення з Росії – "Замах на вбивство здійснено організованим злочинним угрупованням, до складу якого входять вихідці з Криму та Донецького регіону, які мають тісні зв'язки з кримінальним середовищем Росії".

  Разом з тим, Матіос зазначив, що наразі Рувін вже вилікувався і приступив до виконання своїх обов'язків.

  Нагадаєморозслідувачі Bellingcat назвали підозрюваних у збитті Боїнга-777 – головну відповідальність за катастрофу малайзійського літака несе Міноборони РФ на чолі з Володимиром Путіним.

  Теги : Крим Росія Донбас анатолій матіос Україна нідерланди MH-17 рувін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів