Матіос: "Правий сектор" – незаконне збройне формування

  2 Лютого, 2016 11:56
  За його роззброєння відповідає міністерство внутрішніх справ.
  Фото: відкриті джерела

  ДУК "Правий сектор" – незаконне збройне формування на території держави. Таку думку висловив в інтерв'ю для ЗМІ головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

  За його словами, таке визначення грунтується на юридичних конструкціях, ознаках, відповідно до української Конституції.

  Матіос додав, що в країні "ПС" – єдиний добровольчий батальйон, котрий за два роки існування не визначився, "чи він знаходиться над державою, чи має право застосування монополії держави у вигляді зброї".

  Головний прокурор при цьому віддав пошану тим патріотам "ПС", які воювали в Антитерористичній операції. Однак висловився проти використання патріотів у політичних цілях. Як приклад він навів ситуацію з Мукачевим та Драгобратом.

  "Якщо ми не будемо підміняти поняття й не будемо прикривати "загальнокримінальний злочин" патріотизмом, тоді в нас усе буде добре. А якщо почнемо закривати на це очі, то в Україні наступить хаос", – наголосив Матіос.

  Також він додав, що за роззброєння незаконних парамілітарних озброєних угрупувань в Україні відповідає міністерство внутрішніх справ. До того ж, міліція, внаслідок недосконалої реформи, без перехідного етапу, втратила повністю контроль над злочинністю в Україні.

  Нагадаємо, після того, як Дмитро Ярош покинув Правий сектор, ДУК заявив, що не має стосунку до "батальйонів спецпризначення", що діють на Закарпатті, Львівщині, Волині та Івано-Франківщині.

  Теги : Правий сектор анатолій матіос
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів