Мати Ляшка задекларувала кількамільйонну квартиру – розслідування

  13 Червня, 2018 14:11
  Приблизна вартість квартири Любов Ляшко складає 2,4 млн гривень.

  Мати лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка Любов Ляшко оформила свідоцтва про право власності на квартиру площею 77 кв. м і 14-метрове машиномісце в Печерському районі столиці.

  Про це йдеться в сюжеті програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

  Зазначається, що нерухомість знаходиться у новобудові по вулиці Євгена Коновальця, 36-Е. На даний час ціни за квадратний метр у цьому будинку стартують від 31 тис. гривень, тобто приблизна вартість квартири Любов Ляшко складає 2,4 млн гривень.

  Проте наголошується, що Любов Ляшко інвестувала в квартиру і 14-метрове машиномісце ще під час будівництва, тому вартість могла бути трохи менше.

  До виходу на пенсію Любов Ляшко жила у селі Варва на Чернігівщині, де працювала оператором котельні на газопереробному заводі. Мати головного радикала країни ніколи не володіла жодним бізнесом і її дохід складає 1600 гривень пенсії на місяць.

  Як повідомляється, це вже не перша власність, яку оформляла або отримувала Любов Ляшко. У 2008 році вона безкоштовно отримала від Вишгородської райдержадміністрації 2 га землі. Потім вони були розбиті на дрібніші ділянки і частина з них продана під забудову. Зараз у Любові Павлівни залишилося 0,84 га. Також вона придбала 72 сотки землі у селі Пухівка поблизу Києва. Сукупна вартість усіх наділів Любові Ляшко оцінюється у близько 3 млн гривень.

  У 2012 році мати депутата купила три квартири по 100 кв. м кожна у будинку бізнес-класу по вулиці Євгена Коновальця, 36-В. Щоправда, наступного року усі вони були продані й зараз у неї залишилося там лише одне 13-метрове машиномісце.

  На початку 2017 року Любов Ляшко стала власницею трикімнатної квартири вартістю близько 1,5 млн гривень у новобудові по вулиці Бориса Гмирі 10/40. Також на неї оформлений будинок невідомої площі у селі Богданівці поблизу Києва.  Нагадаємо, раніше експертиза встановила підробку документів про продаж лідером "Радикальної партії" Олегом Ляшком автомобіля Mercedes-Benz S 500L Matic за 2,2 млн гривень.

  Теги : Ляшко декларація про доходи квартира
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів