Мати двох малолітніх дітей просить ГПУ захистити її від прокурора Житомира

  24 Вересня, 2015 15:49
  Жителька Житомира приїхала в Київ просити в ГПУ захисту від свавілля прокурора міста Юрія Сича.
  Наталія Голобородько
  Фото: UA1
  Наталія Голобородько

  Наталію Голобородько з 2-місячним немовлям і 7-річною донькою прокурор міста Житомир хоче викинути на вулицю з її власної квартири. За словами жінки, якщо в неї відберуть квартиру, вона буде змушена жити з дітьми та чоловіком на вокзалі, адже купити нове житло просто немає за що.

  У схожій ситуації опинились ще 9 сімей – сусіди Наталії. Прокуратура Житомира в особі прокурора міста Юрія Сича має намір виселити 10 сімей з їхнього власного житла, використовуючи хитру юридичну схему. Прокурор подав до суду позов, в якому просить розірвати первинні договори купівлі-продажу цих квартир між забудовником та новими власниками. Самої ж компанії-забудовника вже не існує, а її колишнє керівництво знаходиться в розшуку.

  Квадратні метри, щодо яких виник конфлікт, від початку були побудовані на замовлення МНС. Однак міністерство відмовилось від збудованого житла, і за рішенням суду воно перейшло у власність забудовника.

  10 сімей за власні кошти придбали вказані квартири, оформили їх у нотаріуса, зробили ремонти, і лише тоді прокуратура міста вирішила виселити людей. За словами одного з потерпілих, у прокуратурі йому прямо сказали, що прокурорам потрібні квартири саме з ремонтом. Також потерпілі впевнені, що новими власниками їх квартир стануть працівники прокуратури.

  Адвокат Роман Гуртовенко каже, що позов прокуратури абсолютно не відповідає юридичній логіці. Адже зазначені квартири ніколи не були державною власністю і, відповідно, не можуть бути відібрані на користь держави. Крім того, забудовник підписав договір на передачу МНС квадратних метрів, а не конкретних квартир. Гуртовенко переконаний, що його клієнти є добросовісними набувачами, а прокуратура повинна шукати керівників забудовника і з них вимагати компенсувати збитки державі.

  "Моя дитина на Новий рік не просить іграшок, чи подарунків. Вже три роки вона загадує єдине бажання – щоб нашу родину не виселили з квартири", – не стримуючи сліз, говорить Наталія Голобородько.

  Зневірившись знайти захист своїх прав у житомирських місцевих судах, вона приїхала просити захисту в генерального прокурора Віктора Шокіна. Наталія каже, що це її єдина надія. Якщо генпрокурор не зможе розібратися з протиправними діями своїх підлеглих, їй з 2-х місячним немовлям доведеться жити на вокзалі.   Теги : ГПУ генпрокуратура шокін житомир Юрій Сич
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів