MARUV пояснила, чому відмовилась їхати на Євробачення від України

  25 Лютого, 2019 20:32
  Співачка зауважила, що причиною відмовитися від конкурсу були не заплановані концерти у Росії.

  Співачка і переможниця національного відбору пісенного конкурсу Євробачення MARUV заявила, що деякі з пунктів угоди з "Суспільним" є для неї кабальними, і що вона не готова виступати з гаслами.

  Про це йдеться в офіційній відповіді артистки на сторінці у Facebook.

  "Відмова від концертів у Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я – громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але я не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі у промо-акції наших політиків. Я – музикант, а не бита на політичній арені", – заявила вона.

  Співачка додала, що хоче дарувати свою творчість без цензури.

  Водночас голова "Суспільного" Аласанія зазначив, що "не всі гарні українські виконавці готові бути гарними культурними дипломатами", і що наступного кандидата вже чекатимуть 26 лютого о 9-й ранку.

  До слова, 23 лютого жінка перемогла у національному відборі, отримавши 5 балів від суддів та 6 балів – від глядачів. Після виступу співачку запитали про гастролі в Росії, вона ж відповіла, що хоче музикою об’єднувати нації.

  Також ЗМІ дізналися, що перед поїздкою в Ізраїль у співачки запланована низка концертів у країні-агресорі.

  До дискусії, чи може MARUV представляти Україну на міжнародному конкурсі, приєдналися культурні і політичні діячі. Зокрема, Приходько попросила міністра культури Нищука зважати на проросійські настрої переможниці українського відбору.

  Нагадаємо, 25 лютого у "Суспільному" заявили, що переможниця національного відбору "Євробачення-2019" Анна Корсун ("MARUV") не поїде від України на міжнародний конкурс.

  Теги : суспільне мовлення скандал Євробачення російська пропаганда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів