Люстрація: житомирську чиновницю Куришко таки усунули з посади

  27 Серпня, 2015 13:50
  Можливо, незабаром питання зі звільнення "недолюстрованої" Куришко буде закрите повністю.
  Фото з відкритих джерел

  Зі скандальної чиновниці Лілії Куришко зняли обов’язки начальника ДФС у Житомирській області та передали їх її заступнику – Ігорю Вандьо.

  Про це з власних джерел стало відомо народному депутату Бориславу Розенблату, про що він написав у своєму Facebook.

  За його інформацією, Вандьо зараз їде в Київ, щоб отримати додаткові вказівки про функції та повноваження.

  "Я сподіваюся, що незабаром питання по люстрації та звільненню Куришко нарешті буде закрите повністю" – написав депутат.

  Як повідомлялось, Київський суд заблокував звільнення екс-керівника Житомирської податкової. Також Куришко виграла судовий процес, внаслідок чого ДФС не могла її звільнити. Безсилим був і очільник ДФС Роман Насіров.

  Вже тривалий час Куришко тримається за своє крісло і неприховано намагається уникнути люстрації. В грудні, коли почалась перевірка її діяльності, чиновниця відразу написала заяву про те, що не вчиняла протизаконних дій під час режиму Януковича. Водночас, з першого дня призначення чиновниці на посаду громадські активісти звинувачували її в причетності до корупційних схем.

  Окрім того, від звільнення вона "прикривалась" перебуванням у зоні антитерористичної операції, що у свою чергу, викликало обурення серед житомирян-учасників АТО

  Теги : люстрація звільнення Лілія Куришко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів