Люди Суркіса консультуватимуть "Тернопільобленерго" за 2 мільйони

  7 Лютого, 2016 13:15
  "Тернопільобленерго" Коломойського замовило консультації у фірми людей Ігора Суркіса.
  Фото з відкритих джерел

  1 лютого ВАТ "Тернопільобленерго" за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Укренергоконсалтінг" про консультативні послуги на 2,3 млн грн. Договір укладено строком до лютого 2017 року.

  Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

  Зазначається: замовлені консультації будуть проведені щодо управління комерційною діяльністю, виробництвом та проектами, дослідження ринку і вивчення суспільної думки.

  Крім того, фірма консультуватиме обленерго з юридичних питань, представлятиме в судах, у Раді оптового ринку електричної енергії, НКРЕКП, Міністерствах та Кабінеті Міністрів.

  Разом з тим, за інформацією «Наших грошей», засновниками  "Укренергоконсалтінгу" є член наглядової ради "Львівобленерго" Марина Овчиннікова, і голова ревізійної комісії "Прикарпаттяобленерго" Олексій Безуглий, а його директором є Олександр Сагура – голова наглядової ради "Прикарпаттяобленерго".

  З 2011 року компанія виграла тендерів на 15,2 млн грн. Усі – в "Тернопільобленерго", міноритарними акціонерами якого є Ігор Коломойський і Костянтин Григоришин, а також у "Прикарпаттяобленерго" і "Львівобленерго", які контролює Ігор Суркіс.

  Теги : Коломойський консультації Григоришин обленерго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів