Люди Авакова відібрали базу тренувань в олімпійців

  15 Червня, 2017 19:10
  Міноборони вирішило розірвати договір про оренду майданчику з спортивним клубом "Сапсан", який його використовував з 1999 року.

  Громадська організація "Купол", одним з засновників якої є людина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, хоче орендувати майданчик на території бази для олімпійської підготовки із стендової стрільби "Сапсан-спорт".

  Про це передає bihus.info.  

  Слід зазначити, що спортивний клуб "Сапсан" орендує стрілецький стенд в Міністерства оборони з 1999 року. За 10 років "Сапсан-спорт" отримав статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки.

  Проте цього року Міноборони вирішило, що розбірні захисні навіси над майданчиками для стрільби це – самовільна забудова і вирішило розірвати договір про оренду майна.

  Відразу після перевірки "Сапсан-Спорту" "Київським квартирно-експлуатаційним управлінням МО", до міністерства звернувся "Купол", зареєстрований за місяць до перевірки. Новостворена ГО хоче орендувати майданчики для стрільби на території Сапсану.

  Одним із засновників "Куполу" є  майор Збройних сил України, командир 13-го окремого аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Олександр Порхун, який у 2015 році отримав звання Героя України. Іншим фундатором ГО значиться бізнесмен Валерій Василюк, який володіє 40% компанії зі сфери транспорту "Метрс".

  Крім того, Василюк у 2014 році отримав відзнаку від Авакова як радник Міністра доходів і зборів України. Подарунок – "Glock 17", № UAP 539, калібр 9 мм.

  Третім засновник і керівником “Куполу” є Олег Рябченко – колишній військовий із пропискою в гуртожитку Міноборони. Він є власником кількох авто, а наприкінці 2000-х був у засновниках двох компаній.

  Раніше повідомлялося, що у 7 регіонах України стартував експеримент Національної поліції зі створення посад поліцейських таємних агентів.

  Теги : розслідування Арсен Аваков Міністерство оборони
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів