Людей Пашинського приберуть з Житомирської кондитерської фабрики

  12 Травня, 2016 13:33
  Працівники підприємства закликають правоохоронні органи забезпечити дотримання закону.

  Менеджмент Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" анонсує рішення наступного четверга, 19 травня, о 12-й годині увійти на територію підприємства, яке наразі незаконно захоплене рейдерами.   

  "Ми хочемо всіх попередити, дати в пресі, дати на телебаченні, і всім, всім, всім повідомити. Ми не бандити і ми не ховаємося, не беремо ніяких "тітушок" – ми йдемо до себе на роботу. Ми хочемо працювати і ми будемо працювати. І ніхто нам не заборонить, тому що ми діємо по закону", – заявив голова наглядової ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко.

  Озброєні злочинці, керовані народним депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським, які окупували фабрику ще наприкінці 2015 року, мають звідти піти, переконані житомиряни.

  Така вимога є закономірною, з огляду на рішення двох судів, які підтверджують належність Ігорю Бойку 97,5% майна ТДВ "ЖЛ". А саме:

  • ухвала Житомирського апеляційного адміністративного суду від 12 квітня 2016 року.
  • постанова Житомирського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2016 року.

  Спрямовано відповідні звернення до Державної виконавчої служби та Національної поліції з проханням забезпечити належне виконання судових рішень та доступ на підприємство його законним власникам і людям, які там працюють.

  Нагадаємо, працівники Житомирської кондитерської фабрики не припиняють боротьбу проти рейдерів, очолюваних нардепом Сергієм Пашинським, з листопада минулого року. 

  Теги : сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко судові рішення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів