Людей на Житомирській кондфабриці бив "Беркут" з Майдану

  23 Травня, 2016 17:58
  Побиттям працівників Житомирської кондитерської фабрики керували колишні "беркутівці", які розганяли Майдан. Наказ бити людей віддав голова поліції області Валерій Рудик.

  Для побиття 19 травня у Житомирі мирної акції працівників Житомирської кондитерської фабрики було задіяно батальйон поліції особливого призначення під керівництвом колишнього співробітника "Беркуту", який брав участь у розгоні Майдану.    

  Йдеться про командира батальйону спецпризначення з Дніпропетровська Авдейчика Миколу Петровича, який значиться у списках "беркутівців", що били учасників Євромайдану в Києві. Його заступник Підгорний Володимир Васильович також є в цих списках.

  Нагадаємо, 19 травня трудовий колектив Житомирської кондфабрики, маючи на руках відповідне рішення суду, зайшов на територію свого підприємства, яке наразі захоплене рейдерами.

  Проти людей було виставлено спецпризначенців на чолі з екс-"беркутівцем". За наказом начальника поліції в Житомирській області Валерія Рудика, спецпризначенці стали на бік рейдерів і почали бити працівників фабрики.

  Людей били кулаками та кийками. Постраждали жінки, у тому числі, літнього віку. Чоловікові, який намагався протистояти злочинцям у формі, зламали руку.

  Показовою є реакція правоохоронців на прохання прокоментувати дії своїх підлеглих. Зокрема, Авдейчик заявив, що ніхто нікого не бив. А начальник поліції області Валерій Рудик на зауваження журналістів щодо побиття поліцією людей відповів лише: "Ну, от і добре".

  Сам Валерій Рудик того дня отримував накази від адвоката Маркіяна Дмитрасевича – людини, задіяної в багатьох рейдерських захопленнях. Дмитрасевич, своєю чергою, працює на депутата "Народного фронту" Сергія Пашинського, причетність якого до рейдерських скандалів доводилася вже неодноразово. 

  Теги : Євромайдан беркутівці житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» валерій рудик Маркіян Дмитрасевич
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів