Львів спокійно відзначає День Перемоги

  9 Травня, 2015 12:29
  Після завершення заходів до місць солдатських поховань у Львові з квітами та червоними маками на грудях йдуть мешканці міста.

  У Львові всі масові заходи з нагоди Дня Перемоги завершилися без порушень громадського порядку.

  Про це на брифінгу повідомив начальник ГУ МВС України у Львівській області Дмитро Загарія.

  Загарія зазначив, до охорони громадського порядку у місцях проведення акцій було задіяно 820 працівників міліції, а також представників близько 30 громадських організацій Львова. Він запевнив, що правоохоронці до кінця дня нестимуть службу з охорони громадського порядку у Львові та населених пунктах області.

  Зокрема, у Львові ветерани та учасники бойових дій, представники Компартії та Антифашистського комітету України поклали вінки та квіти на території солдатського меморіалу "Марсове поле", до підніжжя Монументу слави та до Вічного вогню на території меморіального комплексу "Пагорб слави". Вони були без георгієвських стрічок і комуністичної символіки.

  В усіх місцях проведення цих заходів були присутні активісти ВО "Свобода", ГО "Народна самооборона", ГО "Правий сектор", а також байкери (близько 10 екіпажів), які, за їхніми словами, "забезпечували охорону громадського порядку від провокацій лівих сил".

  Після завершення заходів до місць солдатських поховань у Львові з квітами та червоними маками на грудях йдуть львів’яни. 

  Теги : львів 9 травня день перемоги
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів