Лукаш допоможе оскаржити перейменування Кіровограда

  27 Липня, 2016 17:11
  Колишня соратниця Януковича закликає українців оскаржувати перейменовані міста.
  Олена Лукаш
  Олена Лукаш

  Колишній міністр юстиції Олена Лукаш анонсувала оскарження в суді парламентського рішення про перейменування Кіровограда на Кропивницький.

  Про це екс-соратниця президента-втікача Віктора Януковича написала на своїй сторінці у Facebook.

  За її словами, на Верховну Раду до Вищого адміністративного суду будуть подані два судових позови (від народного депутата Сергія Ларіна та жителів міста).

  Підготувати позови допомагала сама Лукаш.

  Згідно з текстом позовної заяви, рішення парламенту від 14 липня приймалося з грубими порушеннями регламенту (не було внесено до порядку денного, не обговорювалось у сесійній залі та було ухвалене поза часовими рамками, встановленими законом про декомунізацію).

  Вона стверджує, що ухвалені рішення Радою, які відбулися всупереч думці місцевої громади, мають бути оскаржені по всій Україні.

  "Правові аргументи, викладені в ньому (позові - Ред.), можуть використовувати жителі інших міст, якщо вони не згодні з волюнтаристським перейменуванням. Перейменування повинні здійснюватися з обов'язковим урахуванням думки населення і пропозицій органів місцевого самоврядування," - наголосила Лукаш.

  Також вона готова відстоювати права жителів на міжнародному рівні, якщо позови не знайдуть підтримки в українських судах.

  Нагадаємо, 14 липня народні депутати перейменували Кіровоград на Кропивницький.

  Теги : позов декомунізація олена лукаш кіровоград вищий адмінсуд Кропивницький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів