Луганська міліція вимагає гроші у місцевих бізнесменів

  4 Серпня, 2015 15:32
  Правоохоронці практикують документально оформлену примусову благодійність.

  Міліціонери Луганщини відновили практику вимагання грошей у суб'єктів господарської діяльності, яку було припинено під час перебування на посаді губернатора Луганської області Геннадія Москаля.

  Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив журналіст і блогер Сергій Іванов.

  "Особливо в цьому процвітає підрозділ БЕЗ, кероване моїм університетським приятелем Ігорем Звєздіним, який не так давно відвіз валізу на Богомольця, 10 за призначення і (ви не повірите!) був призначений.

  Від ДСБЕЗ не відстає доблесне ДАІ, очолюване полковником Росінцом, який більшу частину свого робочого часу проводить у себе на батьківщині – в місті Миколаїв. Замість Росінца луганським ДАІ фактично керує його заступник – Олег Фірсов, який відповідає в ДАІ за інтенсивні прикордонні транзакції (контрабанду), співпрацю з тими, кого прийнято називати "сепар" в частині виготовлення для них техпаспортів на віджатий і полишений автотранспорт, іншу тіньову виручку з МРЕВ, а також "обілечування" таксистів", – пише Іванов.

  Як доказ він розмістив на сторінці фото бланка з номером рахунку благодійного фонду, куди потрібно перевести гроші.

  За словами журналіста, "це не фонд, а конвертаційний центр, що кришується міліцією, фіскалами та місцевим СБУ".

  Іванов підкреслює, що ситуація з поборами з боку луганської міліції суттєво погіршилася після переводу Геннадія Москаля на Закарпаття та призначення Георгія Туки новим головою Луганської ОДА.

  Теги : Геннадій Москаль даі Луганська ОДА хабарництво Георгій Тука
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів