Луценку не сподобалась розкішна машина районного прокурора в Одесі

  17 Червня, 2016 16:26
  Сам генпрокурор нібито третій рік їздить на орендованій "Тойоті"
  Toyota Avalon, яка викликала незадоволення Луценка
  Фото: Facebook Лариси Сарган
  Toyota Avalon, яка викликала незадоволення Луценка
  Генеральний прокурор Юрій Луценко‬ поцікавився у першого заступника прокурора одного з районів Одеси обставинами та вартістю придбаного автомобіля Toyota Avalon.

  Про це повідомила у Facebook речниця генпрокурора Лариса Сарган.

  У ході робочої поїздки до Одеської області Луценко провів раптову перевірку роботи Одеської місцевої прокуратури № 4 (Суворовський район Одеси).

  Там він побачив Toyota Avalon, вартість якої не відповідає офіційній зарплаті прокурора.

  "З таким підходом або продекларуйте, де взяли гроші, або звільняйтесь", - заявив Луценко.

  Він додав, що не проти дорогих автомобілів, але для цього існує шанована професія - бізнесмени. "Але бізнес-прокурор - не шанована професія, вона заборонена професія", - сказав Луценко.

  Зазначимо, що перед цим, спілкуючись з працівниками прокуратури, він заявив, що прокурори "повинні ходити, їздити, жити, відпочивати за легальні доходи сім'ї".

  Луценко також заявив, що їздить на орендованій Toyota Kemri 2012 р.в., без водія. "Я поки на службову машину не пересів", - додав він.

  Додамо, що у декларації Луценка про доходи за 2015 рік вказано, що на оренду Toyota Kemri він витратив 37 тисяч гривень, в 2014 році - 65 тисяч. Водночас, Луценко минулого року заробив 76 405 гривень (близько 6300 на місяць), а його родина має дві машини преміум-класу – BMW X5 і Mercedes Benz GL550, обидві 2014 р.в.

  Теги : Одеса прокурор Юрій Луценко автомобіль
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів