Луценко знає, що Пашинський захопив кондитерську фабрику в Житомирі

  12 Грудня, 2017 17:46
  Президент наказав генпрокурору поки не притягати до відповідальності партнера по коаліції рейдера Пашинського.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко поінформований про причетність депутата "Народного фронту" Сергія Пашинського до захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Однак на виконання розпорядження президента Петра Порошенка нардепа з провладної коаліції не притягають до відповідальності, а рейдерське захоплення підприємства намагаються видати за корпоративний спір.

  Про це в інтерв'ю UA1 розповів співвласник Житомирської кондфабрики Денис Долинський.
  Згідно з наявною інформацією, генпрокурор Луценко обговорював з президентом Порошенком скандальне рейдерське захоплення, організоване нардепом Пашинським за сприяння високих посадових осіб. За наказом гаранта незаконне заволодіння чужим майном було вирішено видавати за корпоративний спір між двома американськими бізнесменами: власником фабрики Ігорем Бойком та колишнім акціонером ЗАТ "Житомирські ласощі" Юрієм Лещинським.

  Денис Долинський аргументовано доводить, чому розповсюджуваний владою міф про корпоративний спір не відповідає дійсності.

  "Коли захоплювали нашу фабрику в Житомирі, надіслали 500 нацгвардійців, два БТР-и, допоміжних машин поліції було близько десяти одиниць, і було близько п'яти автобусів з різними людьми, тобто, поліцейськими, переодягненими в цивільне. Такого адмінресурсу жодна компанія, яка б вступала в корпоративний спір чи інший якийсь юридичний спір собі дозволити не могла", – розповідає співвласник Житомирської кондфабрики.

  Крім адмінресурсу, якого не могло бути у Лещинського, насторожує той факт, що громадянин США не робив жодних спроб захистити свої права в американському суді. Водночас, позов до Міжнародного арбітражу проти держави Україна, який подав власник фабрики Бойко, спричинив переслідування інвестора з боку української влади.

  Як повідомлялося раніше, за наказом президента Порошенка було організовано кримінальне переслідування Бойка з метою змусити його відмовитися від позову до Міжнародного арбітражу. Власник фабрики був незаконно заарештований за сфальсифікованою кримінальною справою і побитий поліцейськими дорогою до СІЗО. Наразі Ігор Бойко оголосив голодування в знак протесту проти продажності судів і протиправних дій української влади.

  Теги : ГПУ Порошенко сергій пашинський Юрій Луценко рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко Юрій Лещинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів