Луценко розповів, як Мангер планував убивство активістки Гандзюк

  11 Лютого, 2019 15:01
  Генпрокуратура з’ясовує зв’язки Мангера з херсонськими правоохоронцями, що, ймовірно, допомогли вчинити злочин.

  Голова Херсонської облради Владислав Мангер знайшов виконавців та дав гроші на вбивство активістки Катерини Гандзюк.

  Про це під час брифінгу розповів генпрокурор Юрій Луценко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Він зазначив, що Мангеру не подобалась активна соціальна діяльність Катерини, тому він хотів заподіяти особливих фізичних та моральних страждань, що призвели до смерті жінки.

  Утілювати в життя свій план Мангер почав у липні 2018 року.

  Очільник облради звернувся до Левіна і Павловського та запропонував їм знайти виконавців злочину, давши 10 тис. гривень для купівлі телефонів і знаряддя вбивства.

  З Левіним і Павловським Мангер узгодив суму винагороди за вбивство, яка, за словами Луценка,  скалла щонайменше 5 тис. 600 доларів. 

  Генпрокурор додав, що не раніше 13 липня чоловіки залучили до плану знайомого їм Торбіна, а той, у свою чергу, – Горбунова, Васяновича, Вишневського та Грабчука.

  Виконавці відслідковували маршрут активісти та закупили кислоту. Також злочинці створили групу закритих абонентів у мережі для листування й узгодження дій.

  Наприкінці липня Торбін, Грабчук, Горбунов, Васянович і Вишневський здійснили напад на Гандзюк.

  Луценко зазначив, що не пізніше 4 серпня Павловський передав Торбіну 4 тис. доларів за вчинене і наказав усім учасникам переховуватися від поліції.

  Торбін, за словами Луценка, передав співучасникам по 500 доларів, собі залишив решту.

  Генпрокурор також додав, що, ймовірно, вчиненню злочину сприяли зв’язки Мангера у правоохоронних органах, та зауважив, що поки доказів щодо останнього ствердження немає, але робота йде.

  Нагадаємо, Генеральна прокуратура України оголосила підозру голові Херсонської облради Владиславу Мангеру в організації убивства місцевої активістки Катерини Гандзюк.

  Теги : ГПУ Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів