Луценко назвав кримінального авторитета, який стоїть за забудовою одеської Аркадії

  17 Червня, 2016 18:16
  Він закликав нового обласного прокурора розслідувати виділення землі в цій курортній місцевості.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко доручив новопризначеному прокурору Одеської області Олегу Жученку розслідувати законність виділення землі в курортній зоні приморського району Аркадія.

  Про це Луценко заявив сьогодні на брифінгу в Одесі.

  Луценко вважає, що при виділенні землі в Аркадії під забудову клубами, магазинами та іншою індустрією розваг може мати місце чиясь службова недбалість, відсутність узгодження у відповідних інстанціях тощо.

  За словами Луценка, на процеси в Одесі впливає кримінальний авторитет Олександр Ангерт, відомий на прізвисько "Ангел", який нібито має стосунок до торгівлі зброєю і нафтою.

  "Це - організовані групи. Мало того, в Одесі, на жаль, одна й та ж група... Поки я був міліціонером, "Ангел" був за кордоном, коли я потрапив до в'язниці, "Ангел" прилетів в Одесу. Зараз, наскільки знаю, знову полетів", - сказав Луценко, звертаючись до нового прокурора.

  У свою чергу Жученко сказав, що було відкрито два кримінальні провадження у зв'язку з ситуацією в Аркадії. Але одна - щодо можливого використання використання бюджетних коштів - було закрито, оскільки ця інформація не підтвердилася.

  Інше, щодо виділення землі, розслідується.

  Додамо, що опоненти мера Одеси Геннадія Труханова неодноразово звинувачували його у зв'язках з Ангертом, який наразі є громадянином Великобританії.

  Теги : Одеса Юрій Луценко кримінальний авторитет олег жученко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів