Лубківський: За злочини проти України засуджено 95 осіб

  23 Квiтня, 2015 18:44
  Ще 183 підозрюваних у скоєнні злочину проти держави заарештовані, а 568 – оголошені у розшук.

  95 осіб суди визнали винними у скоєнні злочинів проти держави та народу України й засудили до різних строків ув’язнення.

  Про це на брифінгу повідомив радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

  Він зазначив, що слідчі СБУ з лютого 2014 року розслідували і розслідують наразі 4382 кримінальні провадження за злочини проти основ національної безпеки та оборони України, посягання на її територіальну цілісність і недоторканність й інші тяжкі злочини, у тому числі терористичної спрямованості.

  Зокрема, розслідувалися 2863 кримінальні провадження за фактами терактів, участі в терористичній організації та фінансуванні тероризму. Про підозру повідомлено 1383 особам, з яких 873 – заарештовано.

  До судів спрямовано обвинувальні акти стосовно 333 учасників терористичних організацій та незаконних воєнізованих формувань. 95 – визнані винними у скоєнні злочинів проти держави та народу України й засуджені до різних строків ув’язнення.

  Крім того він повідомив, що на сьогодні СБУ заарештовано 183 підозрюваних у скоєнні злочину проти держави, а 568 – оголошено у розшук. На цьому етапі близько десяти обвинувальних актів за тиждень спрямовуються у суди.

  Як повідомлялося, СБУ також має докази участі 47 росіян у боях на боці ДНР та ЛНР.

  Теги : СБУ Лубківський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів