"ЛНР" має намір звинуватити Україну в геноциді

  17 Листопада, 2015 12:48
  Цього разу хочуть шляхом проведення масової ексгумації тіл мирного населенення, і перепохованям їх уже в якості замордованих Україною.
  Фото з відкритих джерел

  "Міністерство державної безпеки ЛНР" готує черговий фейк для дискредитації України.

  Про це повідомляють джерела  в штабі Антитерористичного центру.

  Зокрема, у листі так званого "міністра державної безпеки" Леоніда Пасечника від 14 листопада до "голови ЛНР" Ігоря Плотницького, який позначено грифом "цілком таємно", йдеться про план, згідно з яким "у ряді населених пунктів буде проведено ексгумацію тіл загиблого мирного населення, у подальшому тіла будуть перепоховані на території сільськогосподарських угідь поблизу населеного пункту Сокольники Новоайдарського району Луганської області".

  За задумом терористів, це захоронення буде представлене у ЗМІ, в тому числі на російських телеканалах "Звезда" та НТВ, як черговий доказ "геноциду" на Донбасі.

  "Вказані масові захоронення будуть представлені представникам ЗМІ як наслідок геноциду української влади проти мирного населення Донбасу, що дозволить заявити до України ряд позовів, у тому числі в Гаазький трибунал", - пише "міністр" у листі до Плотницького.

  При цьому в листі зазначається, що керівники вказаних російських телеканалів висловили свою "зацікавленість даною проблематикою" і запевнили "міністра інформаційної політики, друку і масових комунікацій" В'ячеслава Столяренка "в інформаційній підтримці даного заходу".

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що РФ готує проти України масштабну провокацію, щоб потім звинуватити її у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі.

  Теги : АТО ЛНР провокації Луганська область Плотницький штаб АТО
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів