Лінії оборони на Донбасі фактично немає, - Корбан

  7 Травня, 2015 19:37
  Для будівництва другої лінії не подолані документаційні формальності.

  Колишній заступник голови Дніпропетровської ОДА (2014-2015 рр.) Геннадій Корбан прокоментував ситуацію з будівництвом фортифікаційних споруд на сході України. Свою думку він висловив в ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Щодо того, що місцеве населення перешкоджає. Так, десь перешкоджає. Вони просто використовують ці будівельні матеріали для власних потреб. Все дуже просто насправді, просто і тривіально. Тому що там, де робляться фортифікації, моментально повинні перебувати військові і займати ці фортифікації. А вони робляться просто і кидаються підрядниками, ні ким не охороняються", - повідомив він.

  При цьому Корбан зазначив, що відправка цивільних людей на будівництво першої лінії є порушенням закону. На його думку, будівництвом першої лінії повинні займатися будбати.

  "Треба розуміти, що таке перша лінія. Перша лінія – це, практично, лінія дотику, лінія вогню. Туди намагаються послати цивільних людей на проведення робіт, що само по собі є порушенням будь-яких законів. Тому що, як мінімум, першу лінію повинні зводити військові, будбати. Туди ж посилають техніку, яка оранжевого кольору, тобто "сепари" на неї дивляться в біноклі та просто, як по мішенях, б'ють, це ж просто смішно. Першої лінії оборони взагалі не існує, по-чесному її немає, її немає взагалі", - заявив він.

  Також, за даними Корбана, для будівництва другої лінії не подолані документаційні формальності.

  "Другу лінію будувати можна, але для цього, як мінімум, потрібно подолати формальності, всякі різні тендери, накази, розпорядження, ще якісь довідки. Нещодавно, я ще дізнався, як ДАБК український, виявляється, не виділив землю під це і не затвердив ці об'єкти, як об'єкти 3 або 4 категорії, уявляєте. А з того боку, взагалі плювали на все. Вони будують там, де вважають за потрібне, як вважають за потрібне і без всяких паперів. З того боку вони роблять те, що їм потрібно робити і не звертають уваги ні на які інструкції, у них їх просто немає. Тому, тут потрібно так само діяти по-військовому", - додав він.

  Нагадаємо, повідомляється, що сьогодні українські військовослужбовці відкрили першу чергу фортифікаційних споруд на стратегічно важливому напрямі під Горлівкою.

  Теги : Корбан фортифікаційні споруди лінія оборони
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів