Лікарі-добровольці на знак протесту вийшли із зони АТО

  25 Липня, 2016 20:44
  Медики "Першого добровольчого мобільного шпиталю" заявили про вихід з зони АТО – на знак протесту проти відсутності офіційного оформлення.
  Медики ПДМШ ім. Миколи Пирогова
  Фото: facebook/1mobilehospital
  Медики ПДМШ ім. Миколи Пирогова

  Медики "Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова" (ПДМШ), які неофіційно допомагали госпіталям ЗСУ в зоні проведення АТО, заявили на своїй сторінці у Facebook про вихід з зони бойових дій – на знак протесту проти відсутності офіційного оформлення до сил АТО.

  "ПДМШ ім. Миколи Пирогова тимчасово зупиняє співпрацю із Збройними Силами України, оскільки штаб АТО досі не визначився з процедурою офіційного залучення медиків-добровольців до участі в антитерористичній операції, що робить роботу волонтерів ПДМШ у місцях тимчасової дислокації військових частин незаконною", – йдеться в заяві.

  При цьому один із засновників ПДМШ Геннадій Друзенко назвав такий крок вимушеним заходом – "Аби не наражати медиків на запитання правоохоронних органів про правові підстави їхнього перебування та роботи у місцях тимчасової дислокації військових частин в зоні проведення АТО, задовільної відповіді на які сьогодні просто немає".

  Водночас в ПДМШ наголосили: медики шпиталю продовжать роботу в цивільних лікарнях на Сході України.

  Нагадаємо, бойовики погрожують українським полоненим 30-річним ув’язненням.

  Теги : АТО медики
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів