Лікарчук підробив одну "незручну" для нього відповідь на поліграфі

  9 Вересня, 2015 13:26
  Журналісти викрили фотошопну підробку однієї з відповідей Лікарчука у звіті поліграфолога.

  Нещодавно звільнений після публічного скандалу з Насіровим його заступник Костянтин Лікарчук знову потрапив у скандал. Цього разу – з підробкою результатів перевірки на "детекторі брехні".

  Викрив підробку одного з "незручних" для Лікарчука питань журналіст Денис Бігус, опублікувавши відповідні документи на Site.ua.

  Як повідомлялось, напередодні звільнення Лікарчук пройшов перевірку на поліграфі, щоб довести правдивість своїх заяв щодо корупції в ДФС. Результатами перевірки він похвалився на своїй сторінці у Facebook та на підтвердження виклав декілька сторінок з висновками експерта.

  Журналіст відзначає, що на момент публікування посту на одній зі сторінок експертного висновку Лікарчук відповів "Так" на питання "Те, що мотивом вашого вступу на держслужбу було отримання відкатів і отримання лівого заробітку – це правда?".

   

  "Видно, що питання йде третім-четвертим в ланцюжку і вступає в певний конфлікт з попередніми. Повне відео показує, що Лікарчук дійсно відповідає "ні", однак те, що відбулось далі – банальна підробка і обман всіх" – написав Бігус.

  Першим звернув на це увагу В’ячеслав Садовничий, пише журналіст. Згодом Лікарчук його забанив, а свій пост відредагував. Тепер експертна сторінка виглядає з відповіддю "Ні".  

  Цікаво, що організація, яка влаштувала Лікарчуку поліграф, теж виклала в себе результати. На її сторінці зараз знаходяться всі 5 сторінок звіту поліграфолога. Журналіст звертає увагу на назви файлів: skr1.jpg, skr2.jpg, skr3.jpg, skr41.jpg, skr5.jpg. Під картинкою skr41.jpg - нова версія файлу, з відповіддю "Ні" - правда". Однак, якщо прибрати цю одиничку, то посилання приведе на оригінальний файл "skr4.jpg", де збереглась відповідь "ТАК".

  "У мене сумнівів в тому, що Лікарчук підробив відповідь на незручне йому питання – немає" – написав журналіст. Хоча й водночас похвалив його за те, що він викрив лондонську квартиру Насірова.

  Теги : поліграф детектор брехні костянтин лікарчук ДФС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів